lis

Rusza kolejna edycja SZLACHETNEJ PACZKI!

W tym roku pomagamy wyjątkowej rodzinie wielodzietnej:

Pani Violetta (26 l.) i Pan Rafał (33 l.) mieszkają z dziećmi: Wiktorią (6 l.), Mają (4 l.), Michałem (2 l.) oraz siostrą Pani Violetty – Natalią (12 l.) w zadbanym i czystym mieszkaniu.

Trudna sytuacja rodziny trwa od kilku lat i jest związana z problemami w znalezieniu stałej pracy przez Pana Rafała i Panią Violettę (która w chwili obecnej jest jedynym żywicielem rodziny, sprzątając w pobliskim zakładzie pracy, ale ma tylko umowę o dzieło). W czasie poszukiwania stałej pracy, imają się oni wszelkich prac dorywczych, aby zapewnić niezbędne potrzeby dzieci. Od dwóch lat są rodziną zastępczą dla Natalii.

Mimo wszelkich trudności rodzina stara się wyjść z trudnej sytuacji materialnej. Pan Rafał stale poszukuje pracy każdego rodzaju i jest dobrej myśli. Wierzy, że znalezienie posady poprawi jakość życia całej rodziny. Rodzice całą uwagę poświęcają dzieciom, z których są niezmiernie dumni. Kibicują im w rozwijaniu wszelkich pasji. Natalia jest zagorzałą fanką klubu FC Barcelona i często gra w piłkę z kolegami. Wiktoria i Maja uwielbiają bajki o księżniczkach i chętnie się w nie bawią, natomiast Michał jest zafascynowany autkami.
Rodzina stara się myśleć pozytywnie i jest szczęśliwa, a jej członkowie bardzo się kochają.

Wszystkie dary przynoście do Pani B.Stopki i A.Suchańskiej lub do Kamila Janasiaka oraz Natalii Cyran z 2 foto.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
Prawdziwy prezent potrafi wywołać prawdziwą radość…
przyłącz się :-)

szlachetna paczka 2