sty
2015

Technikum nr 12 w „Abramowskim” – 2. w Katowicach, 8. w województwie i 85. w kraju wg. rankingu Perspektyw!

Tak! Tak właśnie! Ta wiadomość najpierw zaskoczyła całą społeczność szkolną naszego Technikum, aby później wywołać ogromną radość. Sukces ten jest efektem dużego zaangażowania uczniów technikum w zdobywanie i pogłębianie wiedzy i umiejętności oraz efektem pracy naszych nauczycieli.

Wyróżnienie to jest jednak również zobowiązaniem na przyszłość i wyzwaniem dla kolejnych roczników. Musimy się teraz postarać, aby tak wysoką lokatę utrzymać, a nawet…

Szczegóły na temat Rankingu Techników 2015 opracowanego przez Perspektywy:

W Polsce jest 1978 techników dla młodzieży (wg. danych GUS za rok szkolny 2012/2013).

Uwaga techniczna: już wkrótce po lewej stronie tego wpisu i obok logo „Abramowskiego” pojawi się złota tarcza :-)