mar

Dzień Edwarda Abramowskiego

W najbliższy piątek (tj. 29 marca 2019 r.) obchodzimy Dzień Edwarda Abramowskiego. Wszyscy uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie dotyczącym życia i działalności patrona naszej szkoły, dlatego warto wcześniej zapoznać się z rozwieszonymi na korytarzach plakatami oraz zasobami Internetu. Najlepiej przygotowanego uczestnika chętnie nagrodzimy.

B. Limańska, K.Kolebacz, A.Suchańska

Aktualizacja 29.03.2019 r.

W piątkowe przedpołudnie (29.03.2019 r.) mogliśmy przypomnieć sobie zarys życia i dokonania patrona naszej szkoły. Uczniowie klasy III F tj. Dominik Kozok oraz Albert Muras przygotowali dla nas film poświęcony sylwetce Edwarda Abramowskiego. W zabawny sposób, wykorzystując w kreskówce wzorowanych na sobie bohaterów, wprowadzili do poważnej tematyki. Projekcja filmu nastąpiła jednocześnie we wszystkich salach lekcyjnych, zaś chwilę po niej uczniowie szkoły rozwiązywali quiz. Najlepiej przygotowaną uczestniczką okazała się Julia Noworzyn z klasy IIILOD, która odpowiedziała w najkrótszym czasie poprawnie na wszystkie pytania.

Julio, serdecznie Ci gratulujemy.

Katarzyna Kolebacz, Barbara Limańska, Anna Suchańska

quzi_abramowski