sty
2018

II miejsce w XVII Archidiecezjalnym Konkursie Literackim – Julia Czechowska (1 Foto)

Co roku Akcja Katolicka zorganizowała konkurs literacki dla dzieci i młodzieży Archidiecezji Katowickiej w którym postanowiłam wziąć udział. Kategorie były od klas najmłodszych szkoły podstawowej do kategorii szkół średnich. Temat tegorocznego konkursu był: “Jakie przesłanie dla współczesnego świata niosą Objawienia Matki Bożej w Fatimie?”. Po napisaniu i dokładnym sprawdzeniu przez prof. Renatę Słabicką, praca została wysłana do Katowic. Ostatecznie na konkurs wpłynęło około 50 prac, w kategorii szkoły średnie zajęłam 2 miejsce. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 13 stycznia 2018 r. w parafii w Rybniku-Boguszowicach. Bardzo serdecznie dziękuję Pani prof. Renacie Słabickiej za przygotowanie do konkursu.

Julia Czechowska, 1 Foto

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

dyplom_Julia_Czechowska_max