lut

Konkurs „Sztuczna Inteligencja” – Scratch (gra lub animacja)

Konkurs  na projekt programistyczny pt. „Sztuczna Inteligencja”.

Zapraszamy do II edycji konkursu skierowanego do szkół oraz uczniów z okazji kolejnej edycji Warsztatów „Koduj z Gigantami”.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie projektu programistycznego, wykonanego w programie Scratch (gra lub animacja), pt. „Sztuczna Inteligencja”.

W konkursie przewidziano nagrody:
• 1 x LAPTOP  (do dyspozycji szkoły)
• 1 x TABLET (dla opiekuna uczestnika projektu)
• 1 x klawiatura gamingowa Logitech G213 PRODIGY (dla wykonawcy najlepszej pracy)
• 1 x myszka gamingowa Logitech G502 HERO (dla wykonawcy najlepszej pracy)
• 1 x Voucher na „Semestralny kurs programowania Wiosna/Lato 2020” w szkole „Giganci Programowania” (dla wykonawcy najlepszej pracy)
• 3 x książki założycieli szkoły „Giganci Programowania” pt. „Młodzi giganci programowania. Scratch” wyd. Helion. (do dyspozycji szkoły)

Konkurs trwa do 20 lutego 2020 r. do g.10:00

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na stronie: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/konkurs  – informacje u p.Anny Suchańskiej