Praktyki w Rimini na półmetku!

W ramach projektu „FotEle na staż” realizowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER, grupa 16 uczniów technikum fotograficznego i elektronicznego naszej szkoły odbywa praktyki zawodowe w Rimini. Wydaje się, że to było wczoraj, kiedy żegnaliśmy bliskich i  wsiadaliśmy do autokaru, by po 16 godzinach podróży zmęczeni i pełni  przeróżnych emocji, dotarliśmy na miejsce. Niestety czas płynie bardzo szybko.  Właśnie minął półmetek pobytu.  Pierwszy  tydzień upłynął pod znakiem poznawania pięknego Rimini, prezentacji w miejscach pracy oraz sposobu dotarcia do nich środkami komunikacji miejskiej.  Od drugiego tygodnia cała grupa odbywa już praktyki  w swoich firmach. Czas wolny to wycieczki ( San Marino, Florencja, w planie Rawenna), turnieje piłki siatkowej, plażowanie, integracja, spacery a przede wszystkim delektowanie się pyszną włoską kuchnią.  Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, nie tylko te zawodowe ale również kulturowe, językowe, społeczne i osobiste.  Wszystkim praktykantom oraz ich opiekunom życzymy owocnej i udanej reszty pobytu oraz bezpiecznego powrotu do Polski.

Zapraszam do fotogalerii  oraz na

https://pl-pl.facebook.com/fotelenastaz/  gdzie uczniowie zamieszczają codzienne relacje z pobytu w Rimini.

Katarzyna Bularz