gru

Uczniowie w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka

Dnia 11 grudnia w godzinach 15:00 – 16:20 odbył się wolontariat w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Ligocie. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły w składzie; Kasia Gudzik, Alicja Piotrowska, Gabrysia Serafin, Piotrek Rudek, Weronika Ścierska, Emilia Marzec, Wiktoria Urbaniec, Zuzia Wyszyńska, Dominika Czaja, Borys Kubicki pod czujną opieką pani Barbary Stopki oraz pani Agnieszki Magoski. Po przybyciu na miejsce wszyscy objęli swoje stanowiska, a dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i ochoczo podchodziły do stolików z atrakcjami. Był to miło spędzony czas zarówno dla wolontariuszy jak i uśmiechniętych dzieci.

Wiktoria Urbaniec

Dnia 11 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wolontariacie w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Młodzież przygotowała wiele atrakcji dla małych pacjentów. Można było wykonać własną kartkę świąteczną, pokolorować obrazki, zrobić bransoletki czy rozwiązać zagadki. Radość wszystkimj sprawiły ciekawe eksperymenty fizyczne i chemiczne. Dodatkowo była możliwość zdobycia nagrody w postaci książki, zakładki lub notesika. Całe wydarzenie wywołało ogromną radość u pacjentów i wolontariuszy.

Weronika Ścierska