sie
2019

Uwaga Absolwenci 2019 Technikum Fotograficznego – REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do projektu FotEle na staż 2.0

Tegorocznych absolwentów Technikum Fotograficznego zainteresowanych uczestnictwem w projekcie mobilności zawodowych FotEle na staż 2.0 informujemy o rekrutacji uzupełniającej. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Uczestnictwa w Projekcie oraz Regulaminem Rekrutacji. Rekrutacja uzupełniająca do projektu rozpocznie się wg. Harmonogramu rekrutacji uzupełniającej. Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj. Zaświadczenie uczestnictwa w aktywnościach szkolnych do pobrania tutaj.

W związku z trwającymi pracami nad nowym serwisem projektowym, wszelkie informacje dotyczące realizacji projektu będą publikowane w Aktualnościach na stronie szkoły. Pytania dotyczące projektu prosimy kierować na adres: biblioteka@abramowski.edu.pl

Katarzyna Bularz