mar

Uwaga, uczniowie trzeciej, czwartej i piątej klasy w wieku 17-20 lat!

FE_SL_kolor_poziom_br

Super wiadomość dla przyszłych specjalistów z zakresu elektroniki, szerokopasmowej komunikacji elektronicznej oraz fotografii i multimediów! Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, projekt „Jestem zawodowcem 2.0 - wsparcie jakości kształcenia zawodowego poprzez realizację staży uczniowskich oferuje Wam niepowtarzalną możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego poprzez płatne staże.

Co jest w pakiecie?

150 godzin płatnego stażu, dzięki czemu nie tylko zdobywacie cenne doświadczenie, ale także otrzymujecie wynagrodzenie.

- Szansę na praktyczną naukę i rozwijanie umiejętności w jednej z najbardziej dynamicznych branż.

- Okazję do pracy obok ekspertów i budowania profesjonalnych relacji, które mogą pomóc Wam w przyszłej karierze.

- Dostęp do nowoczesnych technologii i metod pracy, co znacznie wzbogaci Waszą wiedzę i umiejętności.

To nie tylko staż, to inwestycja w Waszą przyszłość!  Skorzystajcie z tej wyjątkowej szansy, aby stać się ekspertami w swojej dziedzinie i zapewnić sobie przewagę na rynku pracy.

Projekt „Jestem zawodowcem 2.0 – wsparcie jakości kształcenia zawodowego poprzez realizację staży uczniowskich” startuje 1 kwietnia 2024 r. i trwa do 30 listopada 2026 r. Bądźcie gotowi do podjęcia tego wyzwania i dołączcie do grona uczestników, którzy zmienią swoje życie zawodowe.

Jesteśmy z Wami i czekamy na Wasze sukcesy!

Plakat_informacyjny_JZ_2