Wieści z Rimini :) – praktyki okiem ucznia

Kończy się trzeci tydzień naszych praktyk. Pracujemy, uczymy się  i odpoczywamy od szkolnej codzienności. Dziś spotykamy się w zakładzie Foto Soci, gdzie wykonujemy reprodukcje slajdów, zdjęcia dowodowe czy projekty graficzne, spodziewamy się również wizyty naszych wspaniałych Rimińskich Mam, które dbają nie tylko o Nasze bezpieczeństwo, ale również sprawdzają jak radzimy sobie w pracy. Każdy Nasz dzień wraz z jego upływem staje się bardziej interesujący, są chwile pełne wyzwań przemieszane z chwilami relaksu i zabawy, choć z tygodnia na tydzień coraz bardziej do tego przywykamy. Rano zazwyczaj do pracy wyrusza pierwsza zmiana, reszta natomiast dosypia, a następnie oddaje się chwilom relaksu na plaży, gotowaniu i co najważniejsze spożyciu tego co się ugotowało J. Około godziny piętnastej nadchodzi zmiana warty, pierwsza zmiana wraca do apartamentów, gdy druga dopiero rozpoczyna swe przygody w pracy. Wieczory poświęcamy nie tylko na spanie i jedzenie, ale również na granie w siatkówkę oraz godziny rozmów. No właśnie, jeśli chodzi o rozmowy, nasi bliscy również o Nas nie zapominają, telefony zapchane są godzinami rozmów z rodzicami czy dziadkami, za którymi nieustannie tęsknimy.

Przesyłamy serdeczne pozdrowienia z Rimini!

Mateusz Zygadło

Zdjęcia: Mateusz Zygadło

Praca

Rimini (Zdjęcia: Mateusz Zygadło)