mar

Wolontariat GCZD – 19.03.2019

Dnia 19.03.2019 uczniowie naszej szkoły wraz z Panią A. Magoską i Panią B.Stopką w ramach wolontariatu udali się do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w celu umilenia czasu  małym pacjentom. Uczniowie przygotowali szereg atrakcji, w których to dzieci z wielką radością brały udział. Nasi młodsi przyjaciele uczyli się, jak składać z papieru tulipany. Mogli też dostać dmuchanego pieska, pokolorować obrazek czy porozwiązywać zagadki. Po udziale w każdej atrakcji dzieci mogły liczyć na różnorodne nagrody, które to wprawiały naszych malców w niesamowitą radość. Czas spędzony w tym miejscu był dla naszych uczniów magiczny, pełen wspaniałych dziecięcych uśmiechów, które to były najlepszą nagrodą, jaką można sobie wyobrazić.

Igor Kubicki, 2LODz